W dniu wczorajszym w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi rozegrano Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej im. Mirka Orłowskiego. Głównym celem turnieju była pomoc Gabrielowi Rakowskiemu http://przyszloscdladzieci.org/podopieczny/333/Bartosz .

W turnieju udział wzięli zawodnicy z rocznika 2006 i mł. tj. Rominta Gołdap, Wigry Suwałki oraz Kowalak Kowale Oleckie. Turniej otworzyli Jacek Morzy Zastępca Burmistrza Gołdapi oraz Mariusz Kowalczuk – Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi. Po turnieju młodych zawodników swoje mecze rozegrały drużyny seniorskie. W przerwach pomiędzy meczami odbyły się liczne licytacje z których dochód zostanie przekazany na leczenie Bartosza. Kwota jaka udało się uzbierać podczas turnieju to 10 192.61 zł i 5.5 Euro.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju tj. darczyńcom, którzy przekazali gadżety do licytacji, licytującym, zawodnikom, wolontariuszom, spikerowi, Paniom z Przedszkola Zuchowa Przygoda, Panom sędziom, kibicom. Dziękujemy za nieocenioną pomoc.