Przedstawiamy gadżety przekazane do licytacji, która odbędzie się w dniu 5 listopada w hali OSiR podczas Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej. Informujemy jednak, że to nie wszystko i gwarantujemy, że będzie tego więcej. Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Serdecznie dziękujemy za pomoc dla Pawła Papke – Dyrektora Sportowego PZPS za przekazanie na licytację piłki z podpisami wraz z certyfikatem Mistrzów Świata!

Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto przekazał na licytację prezent, który otrzymał od Mariusza Wacha, polskiego boksera, posiadacza pasa WBC International oraz federacji TWBA w wadze ciężkiej. Dziękujemy Panie Burmistrzu!

Dziękujemy za włączenie się w pomoc dla KS WIGRY SUWAŁKI!
koszulka z podpisami aktualnej kadry, okolicznościowy szalik na 70 lecie Klubu, które obchodzone jest w tym roku, piłka z podpisami oraz bilety VIP na mecz piłki nożnej pomiędzy KS WIGRY SUWAŁKI – GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ.

Przejazd na fotelu pilota samochodem rajdowym podczas finałowej rundy GO GOŁDAP SUPER SPRINT! Bartłomiej Waszczuk – Dziękujemy!

Pani Joanna Kaczan przekazała do licytacji koszulkę z podpisami kierowcy rajdowego Krzysztofa Hołowczyca oraz pilota rajdowego Macieja Wisławskiego. Dziękujemy.

Kartki z podpisami sportowców przekazane do licytacji od Natalii Kubickiej oraz Krystiana Matyszczyka. Dziękujemy

Dyrektor OSiR przekazuje do licytacji roczny karnet VIP na siłownię i pływalnię. Liczymy na ciekawą licytację 🙂

Dziękujemy Klubowi Jagiellonia Białystok za włączenie się w pomoc przy organizacji turnieju.

Dziękujemy Pani Ewelinie Wierkiewicz ze Studia Wizażu i Stylizacji Paznokci „EWELYN” za przekazanie do licytacji bonów na makijaż okolicznościowy oraz na manicure hybrydowy 🙂

Marcin Różalski „Różal” polski zawodowy kick-boxer i zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi ciężkiej, mistrz świata organizacji ISKA z 2007 i WKA z 2008 w formule K-1 oraz międzynarodowy mistrz KSW wagi ciężkiej z 2017 przekazał do licytacji zdjęcia z podpisami oraz koszulkę, na której widnieje napis „Pomagaj Pomagać”, tak też staramy się czynić…Dziękujemy Panie Marcinie!

Pani Anna Katarzyna Grochola polska pisarka i dziennikarka włączając się do akcji przekazała do licytacji swoją książkę. Trzepot Skrzydeł – Kryształowy Anioł. Kolekcjonerskie wydanie wszystkich dzieł najpopularniejszej współczesnej pisarki, która zmieniła oblicze polskiej literatury i podbiła serca czytelników. Ponad 4 miliony sprzedanych egzemplarzy!
Katarzyna Grochola w niepowtarzalnym stylu pisze o najważniejszych sprawach: miłości, poszukiwaniu szczęścia oraz życiu w zgodzie z sobą i z innymi.

Kafeterium w Gołdapi dziękujemy za przekazanie bonów 🙂

Pani Anna Olszewska z salonu fryzjerskiego „Prestige” przekazała do licytacji BON na zabieg odżywiania włosów 🙂

Pan Jan Steć, Radny Rady Miejskiej przekazał do licytacji rzeźbę Madonny z Dzieciątkiem. Dziękujemy