A Królowie Dzieciom 2

„Królowie Dzieciom ” to trzy turnieje, rozgrywane 6 stycznia 2016 roku w trzech miastach Polski , o trzy korony Kacpra, Melchiora i Baltazara.

Całkowity dochód z turniejów zostanie przeznaczony na organizację zimowego wypoczynku dzieci z Domów Dziecka. Dodatkowo odbywać się będą aukcje na ten cel; między innymi koszulek Reprezentacji Polski z podpisami Roberta Lewandowskiego , Mirosława Szymkowiaka , piłek Reprezentacji Polski oraz zdjęć z autografami Mistrzów Świata w lekkoatletyce , pamiątek Otyli Jędrzejczak , Kamila Stocha czy Justyny Kowalczyk.

Pomysłodawcy turnieju wybrali już dwa miasta gospodarzy to Gołdap i Piwniczna -Zdrój woj. małopolskie , trzeciego gospodarza poznamy do 15 listopada. Turniej zostanie rozegrany w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi.

A oto potwierdzenie.

Szanowny Panie Burmistrzu !

Serdecznie dziękujemy, za złożoną ofertę organizacji przez Gołdap turnieju Królowie Dzieciom.
Fundacja Orlik Polska przyjęła ją z radością, po jej analizie z TVP, przychylamy się do Pana propozycji i potwierdzamy wybór Państwa Miasta na Gospodarza Turnieju Królowie Dzieciom w dniu 6 stycznia 2016, jako Turniej główny o Koronę Króla Kacpra.
Decydującym o wyborze Państwa oferty było zachowanie Zespołu Dubeninki, podczas Finałów Orlik Polska 2015, wszyscy podkreślali Ich wysoką kulturę osobistą, wspaniałą atmosferę jaką tworzyli oraz zaangażowanie i profesjonalizm.
Serdecznie GRATULUJĘ ICH postawy, równocześnie Serdecznie DZIĘKUJĘ za złożoną propozycję.

z poważaniem
Adam Mróz
dyr. generalny Orlik Polska
tel 512 777 447
www.orlikpolska.pl
www.orlikpolska2015.pl

Patronat Honorowy nad turniejem objął Minister Sportu i Turystyki oraz TVP.

Udział w Turniejach potwierdziła Reprezentacja Polski w Futsalu , Reprezentacja Polski Artystów oraz Reprezentacja Polski Księży i Mirosław Szymkowiak.

Gołdap to Turniej główny – 70 % czasu antenowego idzie wg. umowy na Gołdap, w Gołdapi odbędzie się również główny Koncert Kolęd i licytacje oraz imprezy towarzyszące!!!

Trzy Turnieje jeden cel – UŚMIECH DZIECI z Domów Dziecka

Więcej informacji już wkrótce!