K O M U N I K A T

z Mistrzostw Powiatu Gołdapskiego

w Indywidualnych Biegach Przełajowych

III rzut GLB z okazji ?Święta Odzyskania Niepodległości?

– zawody odbyły się 17 listopada 2012 r. na trasach Stadionu Miejskiego w Gołdapi

– Organizator:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi , Gołdapski Szkolny Związek Sportowy

 

WYNIKI PIERWSZYCH TRZECH MIEJSC:

 

1. Dziewczęta SP rocz. 2004 i mł. dystans 600 m

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Parat Michalina SP 3 LA OSiR Gołdap

23

2

Szczęsna Kinga SP w Pogorzeli

21

3

Buczyńska Natalia SP Żytkiejmy

19

 

2. Chłopcy SP rocz. 2004 i mł. dystans 600 m

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Gromko Szymon SP Żytkiejmy

23

2

Kalwajtys Hubert SP Żytkiejmy

21

3

Iwo Januszkiewicz SP3 LA OSiR Gołdap

19

 

3. Dziewczęta SOSW dystans 1000m

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Wójcik Marzena SP Grabowo

23

2

Kisielecka Aleksandra SOSW Gołdap

21

3

Olszewska Katarzyna SOSW Gołdap

19

 

    1. Chłopcy SOSW dystans 1000m

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Grzeszczuk Patryk SOSW Gołdap

23

2

Krusiński Patryk SOSW Gołdap

21

 

5. Dziewczęta SP rocz. 2002 i mł. dystans 600 m *

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Ostapionek Weronika SP Dubeninki

23

2

Juszkiewicz Gabriela SP Grabowo

21

3

Prokopczyk Natalia SP 1 Gołdap

19

 

6. Chłopcy SP rocz. 2002 i mł. dystans 800 m *

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Taudul Kacper SP3 LA OSiR Gołdap

23

2

Wójtowicz Dariusz SP 3 UKS Trójka

21

3

Gromko Hubert SP Żytkiejmy

19

 

7. Dziewczęta SP rocz. 2000 i mł. dystans 800 m *

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Dziatkowska Weronika SP 1 LA OSiR Gołdap

23

2

Chmielewska Katarzyna Lider Grabowo

21

3

Ziętek Katarzyna SP Jabłońskie

19

 

8. Chłopcy SP rocz. 2000 i mł. dystans 1000 m *

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Zyskowski Grzegorz SP 1 Gołdapskich

23

2

Urbanowicz Mateusz SP Żytkiejmy

21

3

Tylenda Szymon SP w Pogorzeli

19

 

9. Dziewczęta SG rocz. 1999 i mł. dystans 1000 m *

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Ćwikowska Magdalena UKS Banie Mazurskie

23

2

Ołów Edyta Gim. Gołdap LA OSiR

21

3

Cewkowicz Aleksandra UKS Banie Mazurskie

19

 

10. Chłopcy SG rocz. 1999 dystans 1500 m *

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Suchy Jacek ULKS Lider Grabowo

23

2

Poreda Konrad Gim. Nr.1 LA OSiR Gołdap

21

3

Wronowski Albert UKS Banie Bazurskie

19

 

11. Dziewczęta SG rocz. 1997 i mł. dystans 1500 m *

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Szablak Julia UKS Banie Mazurskie

23

2

Chmielewska Paulina ULKS Lider Grabowo

21

3

Grygajtys Patrycja UKS Banie Mazurskie

19

 

12. Chłopcy SG rocz. 1997 i mł. dystans 1500 m *

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Wielgus Mateusz Gim. Gołdap LA OSiR

23

2

Zyborowicz Bartłomiej Gim. Dubeninki

21

3

Stasiński Krystian ULKS Lider Grabowo

19

 

13. Dziewczęta SPG rocz. 1996 i mł. dystans 1500 m *

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Wojda Maria LA OSiR Gołdap

23

 

14. Chłopcy SPG rocz. 1996 i mł. dystans 2000m *

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Iwanicki Wojciech ZSZ Gołdap

23

 

15. Dziewczęta SPG rocz. 1993 i mł. dystans 2000m*

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Sieczkowska Agata LO Gołdap

23

2

Wilczewska Iga LO Gołdap

21

3

Zarzecka Jadwiga ZSZ Gołdap

19

 

16. Chłopcy SPG rocz. 1993 i mł. dystans 3000m *

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Kurkowski Pawel UKS Jantar

23

2

Słomski Maciej UKS Jantar

21

3

Ciołek Mateusz UKS Jantar

19

 

17. Kobiety rocz. 1992 i st. dystans 2000 m

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Wołyniec Emilia Gołdap

23

2

Żabicka Marta Łowcy Przygód Gołdap

21

3

Tramp Małgorzata Łowcy Przygód Gołdap

19

 

18. Mężczyźni rocz. 1992 i st. dystans 3000 m

M-ce

Nazwisko i imię Szkoła-Klub

Pkt

1

Wronowski Rafał Banie Mazurskie

23

2

Borucki Dariusz Łowcy Przygód Gołdap

21

3

Szlaszyński Przemysław Gołdap

19

 

 

Sporządził: Konobrocki Zbyszek

  • pełne wyniki ukażą się na stronie www.osirgoldap.pl w przeciągu 7 dni roboczych.

 

             O R G A N I Z A T O R

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz