Po dwutygodniowej przerwie technicznej 6 września ponownie uruchomiono gołdapski basen. Co roku w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym jest tzw. przerwa techniczna, która umożliwia przeprowadzenie konserwacji obiektu i niezbędnych napraw, gruntownego czyszczenia wszystkich pomieszczeń, szatni, jak i niecki basenu. Podczas jej trwania oprócz drobnych napraw i robót wykonano m.in.:

 • wymianę baterii pod prysznicami w szatni damskiej i męskiej pływalni
 • wymianę wody w basenie
 • całkowitą wymianę lamp w solarium ?tuba”
 • na ukończeniu jest wykonanie wentylacji mechanicznej pomieszczeń siłowni
 • malowanie lini boisk w hali sportowej
 • w związku z przerwą ważność karnetów została automatycznie przedłużona o 2 tygodnie.

Codziennie od godziny 6.00 rano do 22.00 mieszkańcy mogą korzystać z oferty Kompleksu, w skład, którego wchodzi: KRYTA PŁYWALNIA (basen sportowy, jacuzzi, zjeżdżalnia, siłownia) SIŁOWNIA, SOLARIUM (łóżko i tuba), FOTELE MASUJĄCE i HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA. W każdym z tych miejsc czeka na Państwa profesjonalna kadra pracowników, która zadba o Waszą sprawność, komfort i bezpieczeństwo. Świadczymy usługi w zakresie sportu i rekreacji. Dodatkowo pływalnia proponuje naukę i doskonalenie pływania oraz Aqua aerobic.
W nowym sezonie, jak co roku, zapraszamy do korzystania z ofert okolicznościowych, na przykład na Urodziny Kompleksu, święta, Dzień Kobiet czy Walentynki. Przypominamy, że godziny ?specjalne” pływalni pozostają bez zmian, a od 11 września (sobota) zapraszamy do korzystania z nowej weekendowej oferty pływalni. ZAPRASZAMY.

SPECJALNE OFERTY PŁYWALNI:

 • Godzina Przedszkolaka. W każdą sobotę, niedzielę i święta w godz. 10.00-13.00 zapraszamy dzieci do lat 10 z opiekunem do wspólnej zabawy w ?Mini Parku Wodnym”
 • Godzina Seniora. W każdy piątek w godz.15.00-16.00 zapraszamy wszystkie os. w wieku 60+ (w tym emeryci, renciści i inwalidzi) bilet 3zł/h
 • Godzina Aktywnych. W każdy piątek w godz. 20.00-21.00 zapraszamy wszystkich ?Aktywnych” (w tym dzieci i młodzież do 15 roku życia z osobą dorosłą) bilet 3zł/h
 • Karnet VIP. Nieograniczony dostęp przez okres 1 roku do takich usług kompleksu jak: pływalnia, siłownia, solarium. Karnet imienny 1100zł+20zł karta.
 • NOWOŚĆ! Weekendowe bilety Rodzinne (sob, nd, święta)

BILET RODZINNY ? GODZINNY
3 ? 4 osobowa rodzina ? 16 zł/h
5 ? 6 osobowa rodzina ? 24 zł/h
Bilet rodzinny godzinny uprawnia do wstępu określonej ilości osób, w tym obowiązkowo min. 1 osoba dorosła (rodzic, opiekun), i min. 1 dziecko do 18 roku życia. Po przekroczeniu 1 h jest naliczane co 6 min. 1/10 stawki podstawowej. Zatrzymanie czasu następuje po wyjściu ostatniej osoby z rodziny.
BILET RODZINNY – CAŁODZIENNY
Max 6 osób bez limitu czasu ? 48 zł
Bilet rodzinny całodzienny ?opłata za jednorazowe wejście max 6 os, w tym min. 1 osoba dorosła (rodzic, opiekun) i min. 1 dziecko do 18 roku życia. Obowiązkowe wejście i wyjście z basenu wszystkich osób z rodziny o tej samej porze. Bez względu na czas w którym bilet został zakupiony obowiązuje do godz.22.00 tego samego dnia.

 • NOWOŚĆ! Bilet całodzienny (sobota, niedziela, święta)

Ulgowy ? 16 zł Normalny ? 20 zł
Bilet całodzienny – jednorazowe wejście 1 osoby na pływalnię za określoną kwotę bez naliczania czasowego. Bez względu na czas w którym bilet został zakupiony obowiązuje do godz. 22.00 tego samego dnia.

 • NOWOŚĆ! Rezerwacja SAUNY możliwa po wcześniejszym umówieniu (od pn-pt w godz. 14.30-15.30, w sobotę, niedzielę i święta w godz. 9.00-10.00, w cenie 1h ? 50zł max 8 osób)