W czwartek, 17 listopada na Hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego rozegrano Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego Szkolnego Związku Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Naprzeciw siebie stanęli reprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych i Liceum Ogólnokształcącego. W meczu dziewcząt zwycięstwo w dwóch setach (25:23, 25:18) zanotowała drużyna Zespołu Szkół Zawodowych w składzie: Klaudia Bruszewska, Sandra Kalwajtys, Magdalena Rydel, Sandra Jarzębowicz, Martyna Kaszuba, Wioleta Karmiłowicz, Angelika Brodowska, Karolina Bagińska, Dominika Zarzecka. W spotkaniu chłopców było więcej emocji. Pierwszą partię wygrali siatkarze Zespołu Szkół Zawodowych – 25:22. Kolejne dwa sety należały do zespołu Liceum Ogólnokształcącego, który ograł swoich przeciwników – 25:12 i 15:12 i w całym meczu 2:1. Męski zespół Liceum Ogólnokształcącego zagrał w składzie: Jakub Rozumowski, Marcin Gawza, Daniel Żbikowski, Piotr Gołubowicz, Michał Sznurkowski, Radosław Ulewicz, Artur Szczep, Bartek Piechociński. Zwycięskie zespoły awansowały na zawody rejonowe. Drużyny w nagrodę otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy. Wyróżniono również statuetkami najlepszych na boisku: Klaudię Bruszewską (ZSZ) i Marcina Gawzę (LO). Zawody zorganizował Gołdapski Szkolny Związek Sportowy i Ośrodek Sportu i Rekreacji.