Zapisy 21 kwietnia na terenie Lasu Kumiecie odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Gołdapi w Biegu na Orientację, organizowane przez Sekcję Wychowania Fizycznego i Sportu 15 Pułku Przeciwlotniczego, a współorganizatorem zawodów jest OSiR w Gołdapi. W ramach zawodów rozegrana zostanie druga runda Mistrzostw Warmii i Mazur w Biegach na Orientację. Rozpoczęcie tej imprezy sportowej zaplanowano o godzinie 11.00. Biuro zawodów rozpocznie pracę od godziny 8.15.

Przewidzianych jest 14 kategorii (dotyczących wszystkich klasyfikacji rozgrywanych w ramach pucharu) oraz trzy kategorie rekreacyjne (niepunktowane) dla zawodników początkujących, dzieci oraz rodzin.
Ponadto w ramach zawodów rozegrana zostanie klasyfikacja służb mundurowych o Puchar Dowódcy 15 Pułku Przeciwlotniczego, w kategorii kobiet i mężczyzn open.

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły, numer licencji PZOS (w przypadku posiadania), nr chipa (w przypadku posiadania) należy przesyłać do dnia 15 kwietnia na adres swfis15pplot@gmail.com lub poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://osirgoldap.pl Opłaty startowej należy dokonać w dniu zawodów w centrum zawodów, w niżej podane kwocie:

– kat. K10, M10 – bez opłat
– kat. K12, M12, K14, M14 – 5 zł
– kat. K16, M16, K18, M18 – 5 zł
– kat. K20, M20 i starsze – 10 zł

Opłaty startowej nie wnoszą uczestnicy biegu na trasach rekreacyjnych. Podane kwoty wpisowego nie zawierają ewentualnych kosztów wypożyczenia chipa.

W pobliżu miejsca startu odbywać się będzie festyn promujący zdrowie „Więcej ruchu więcej zdrowia”. Organizatorzy zapewnią wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Dodatkowo od marca, w każdą sobotę o godz. 9.00, dla wszystkich chętnych odbywać się będą treningi w Lesie Kumiecie. Zbiórka przy leśniczówce przy ul. Świerkowej 43.

Regulamin: Regulamin