W sobotę 5 stycznia w Warszawskiej Hali AWF odbył się I w tym roku Mityng Lekkoatletyczny WMOZLA. Zawody cieszyły się dużą frekwencją i mocną obsadą zawodników min z Warszawy, Radomia, Siedlec, Płońska, Olsztyna, Ostródy i wielu innych mocnych ośrodków lekkoatletycznych. Na zawodach zjawili się po raz pierwszy biegacze z Gołdapi, odnosząc przy tym ogromny sukces. W kategorii młodzików 1 miejsce w biegu na 600m zajął Mateusz Wielgus. Wspaniale wypadli nasi sprinterzy Adam i Artur Wasilewscy. W biegach na 60 m juniorów młodszych obaj bez problemów wygrali swoje biegi eliminacyjne i awansowali do finału. W biegu finałowym po zaciętej walce wygrał Adam ze znakomitym wynikiem 7.15s , drugi był Artur 7.24s