Udała się sobotnia wyprawa juniorów „Rominty” do Wydmin na mecz z tamtejszym „Mazurem”. Osłabiona kadrowo nasza drużyna zasłużenie zgarnęła 3 punkty.
Początek spotkania nie zapowiadał wygranej. Gospodarze grali agresywnie w środkowej części boiska i swoimi szybkimi wypadami do przodu sprawiali problem gołdapskiej obronie. W 17 minucie po dobrej akcji prawą stroną boiska bramkę głową strzelił Daniel Górski. Gospodarze zdołali wyrównać po strzelonym rzucie karnym na początku drugiej połowy i było 1-1. Zmiany w ustawieniu „Rominty” przyniosły pożądany efekt. Po bardzo dobrej grze bocznych pomocników Marcina Knycha i Tomasza Kamińskiego nasza drużyna wywalczyła dwa karne i dwa wykorzystała. Bramki strzelali Bartek Rynkowski i Marcin Knych. w 89 min. gołdapianie stracili drugą bramkę po golu samobójczym i mecz skończył się wygraną „Rominty” 2-3.
Brawa dla chłopaków za ambitną grę do końca i zatarcie negatywnego wrażenia z początku spotkania.

Kolejny mecz Juniorzy rozegrają w Gołdapi, w Niedzielę 8 czerwca o godzinie 13:00 z drużyną z Korsz.