II kolejka Gołdapskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej rozegrana została w niedzielę w hali OSiR.
W pierwszym spotkaniu Ekipa Zdziśka Kowale Oleckie pewnie pokonała drużynę z JW 4808 II Gołdap, która jest „nowicjuszem” ligi. W wygranej drużynie było widać więcej zgrania co przełożyło się na wynik.

Spotkanie drugie (Eskulapy 0-4 A. KAMA Gołdap) to pokaz siły drużyny z A.KAMA Gołdap, drużyną ograną i z pewnością jedną z faworytów do zwycięstwa w lidze. Silnym punktem w drużynie jest Patryk Kalinowski (bramkarz), który w czterech rozegranych spotkaniach jako jedyny nie wpuścił ani jednej bramki, oby tak dalej!

JW 4808 II Gołdap 1-4 JW 4808 I – niezwykle zacięty pojedynek kolegów z Gołdapskiej Jednostki Wojskowej. Z niecierpliwością czekamy na rewanż 🙂

Ekipa Zdziśka Kowale Oleckie vs A. KAMA Gołdap (0-3) to jedno z ciekawszych spotkań II kolejki, tak przynajmniej mogło się wydawać przed tym spotkaniem, jednak w tym dniu skuteczność „KAMY” niepodważalna, a to co w tym spotkaniu wyczyniał kapitan „SIANO”…ręce same składały się do oklasków.

Kolejnym ciekawym spotkaniem kolejki było spotkanie pomiędzy drużynami Nord-Ost Gołdap – Sebex Bus Gołdap. Drużyna Nord-Ost Gołdap pomimo tego, iż pierwsza straciła bramkę pokazała, że nie odpuści – i nie odpuściła. Po błędach Sebexu w kryciu, nie najlepszej grze w obronie i słabej skuteczności zwycięsko z tego spotkania wyszła drużyna Nord-Ost Gołdap (3-2). Jedna i druga ekipa to również faworyci ligi. Rewanż będzie z pewnością bardzo ciekawy.

Bardzo dobrze w IX edycji GHLPN o Puchar Właściciela RBB JAJA Z MAZUR spisuje się drużyna Żelazek. Niekwestionowanym liderem drużyny jest Szymon Tylenda, niezwykle utalentowany młody człowiek po dwóch kolejkach (4 rozegranych spotkaniach) ma strzelonych już 9 bramek i prowadzi w klasyfikacji strzelców. Drużyna z jego dużym udziałem zajmuje obecnie drugie miejsce w lidze. W tej kolejce Żelazki odniosły jedno zwycięstwo (6-2) nad Pogonią Banie Mazurskie ale też odnotowały jedną porażkę (2-1) z Nord-Ost Gołdap, bramkę stracili w ostatnich minutach spotkania (9 minuta drugiej połowy, strzelcem Wojciech Michaniewicz.

Spotkanie pomiędzy drużynami Eskulapy – Iryd Gołdap tylko na początku było wyrównane. Z każdą minutą meczu Iryd pokazywał jak silną jest drużyną strzelając bramkę za bramką. Kontrolując spotkanie i strzelając 5 bramek drużyna z Irydu odniosła pewne zwycięstwo. Tak przyjemnie nie było już w meczu z KS Tęcza. Iryd po słabszym spotkaniu i bramce Marcina Kułaka przegrał 1-0.

Co nie udało się drużynie Irydu udało się drużynie Sebex Bus Gołdap. Po słabszym meczu z Nord-Ost Gołdap Sebex wrócił do swojej gry i pewnie pokonał KS Tęczę 3-1.

Na kolejną III kolejkę zapraszamy do hali OSiR już w najbliższą niedzielę od godziny 10:00 🙂