Przy słonecznej pogodzie, wyśmienitej atmosferze i sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie odbył się lesie kumiecie IV rzut Kolarskiej Ligi MTB. W zawodach wzięło udział 45 osób. Wśród seniorów w dniu dzisiejszym triumfował Sebastian Saniuk, który po znakomitej walce pokonał o szerokość bieżnika Sławka Trampa, zwycięzcę III rzutu. Podczas trwania zawodów oraz po ich zakończeniu pierwszy raz za sprawą organizatora można było skorzystać z profesjonalnego serwisu rowerowego Fenwik’s Polska.

AJ’S P.B. JEST WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM SZEROKIEJ GAMY PRODUKTÓW CZYSZCZĄCYCH, KONSERWUJĄCYCH I PIELĘGNACYJNYCH ANGIELSKIEJ MARKI FENWICK’S. PREPARATY FENWICK’S UMOŻLIWIAJĄ ZADBANIE O POJAZDY PORUSZAJĄCE SIĘ NA LĄDZIE, WODZIE I W POWIETRZU.

slide2-1

Po zakończonych zawodach, przy ognisku, odbyła się dekoracja zwycięzców poszczególnych startów, którzy otrzymali dyplomy oraz punkty do ligi. Na koniec rozlosowano 3 pakiety startowe na MTB Maraton „Gwiazda Północy” Cezarego Zamany, który odbędzie się w dniach 4-6 lipca 2015 roku na Promenadzie Zdrojowej oraz 10 zestawów do profesjonalnego serwisu rowerowego Fenwick’s Polska sponsora nagród.

Pakiety wylosowali: Grzegorz Lange, Sidor Julian, Jaźwiński Kacper

Przedstawiamy wyniki IV rzutu Ligi MTB

Wyniki IV rzutu Ligi MTB – Las Kumiecie

Fotorelacja z dzisiejszych zawodów.