W dniu dzisiejszym w hali OSiR odbyła się piąta już kolejka halowej ligi piłki nożnej, w której nie brakowało emocji, pięknych bramek ale i także zachowania, które z fair play nie ma nic wspólnego.

Pierwszy mecz, w którym spotkały się drużyny Straży Granicznej z Gołdapi i Irydu górą była ta druga pokonując 5-2 drużynę z SG.

Drugi mecz piątej kolejki niestety nie zachwycił i nie pozostanie w pamięci kibiców jako ładne widowisko sportowe. Choć po pierwszej połowie lider ligi, Nord-Ost prowadził 3-1, zawodnicy z ZSZ ambicją i chęcią gry pokazali, że gra do końca może się opłacić. Chwila dekoncentracji zawodników z Nord-Ost i z wyniku 3-1 zrobiło się 3-2. Chwilę później niecelne podanie Z. Konobrockiego przechwycił zawodnik z ZSZ Gołdap i celnym strzałem doprowadził do wyrównania. Na boisku zrobiło się nerwowo w konsekwencji czego, jeden z zawodników grających w drużynie Nor-Ost Gołdap po bardzo brzydkim zachowaniu się (celowe uderzenie w twarz zawodnika drużyny przeciwnej), został ukarany czerwoną kartką. Dobrze, że reszta zawodników zachowała zimną krew i mimo gry w osłabieniu, na chwilę przed końcowym gwizdkiem, po bramce Michała Nowaka wyszła na prowadzenie i pokonała drużynę ZSZ Gołdap 4-3.

Nie mniej emocji było również w trzecim meczu dzisiejszej kolejki, w której drużyna Alk. Kama Gołdap zmierzyła się z drużyną KS Tęcza. Bramki padały jedna po drugiej a wynik 4-4 utrzymywał się do 28 minuty meczu. Na około dwie minuty do końca meczu zwycięską bramkę strzelił Łukasz Dajewski z Alk. Kama. ustalając wynik meczu 5-4. Był to gol przepięknej urody strzelony przewrotką za co Łukasz zebrał gromkie brawa od publiczności, która jak zawsze nie zawiodła.

Ostatni mecz to starcie wicelidera tabeli drużyny GOŁDAP.INFO z ostatnią drużyną tabeli PK Serwis. W tym meczu bramki strzelała tylko jedna drużyna a mianowicie GOŁDAP.INFO pokonując PK Serwis 10-0.

Poniżej wyniki i strzelcy bramek z V kolejki halowej ligi piłki nożnej oraz tabela.