10383742_806148546074404_3952502634915083986_o

Na otwarciu zawodów wszystkich zebranych witali Starosta Gołdapski Andrzej Ciołek, Burmistrz Gołdapi Marek Aleksander Miros, wice przewodniczący Rady Miejskiej Marian Mioduszewski oraz dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi Marek Kuskowski. Starosta Gołdapski Andrzej Ciołek wręczył wyróżnienie dla Lecha Kowalczyka, Dariusza Boruckiego i Dariusza Jurewicza za wieloletnie zaangażowanie się w organizowaniu imprez, promowanie miasta i powiatu Gołdapskiego w kraju i za granicą. W ramach współpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi i Szkoły Sportowej Samorządu Rejonu Wileńskiego w zawodach wzięli udział wychowankowie Szkoły Sportowej, którzy zdobyli aż 7 pierwszych miejsc. Zawodnicy rywalizowali na dystansach 200, 600, 1000, 1500 i 7200 metrów z podziałem na kategorie wiekowe.

Wszyscy uczestnicy po ukończeniu danego dystansu otrzymali okolicznościowe medale, zwycięzcy 1-3 miejsc – dyplomy i puchary. Wśród uczestników rozlosowane zostały również nagrody rzeczowe oraz wejściówki na pływalnię i siłownię Kompleksu Hala-Basen OSiR.

Wyniki XXII Crossu Gołdapskiego – Biegi Młodzieżowe

W biegu głównym zdobywcy 1-6 miejsc otrzymali dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Po nagrodzeniu odbyło się losowanie nagród rzeczowych wśród uczestników zawodów. Wśród 100 różnorodnych nagród byli m. in. Telewizor, odkurzacz, mikrofalówka oraz sprzęt sportowy.

Tak przedstawiali się zawodnicy na chwilę przed startem…

przed_startem

A takie osiągnęli wyniki na mecie:

Kategoria OPEN (kompletne zestawienie)

Kategoria OPEN (kobiety)

Kategoria OPEN (mężczyźni)

Kategoria OPEN (z podziałem na podkategorie)

Poniżej link do galerii zdjęć:
Galeria zdjęć

O Gołdapskim Crossie piszą również inne media:
Wilnoteka.lt (PL) | zw.lt (PL) | l24.lt (LT)