Zawody odbyły się 22 grudnia na trasach narciarskich w Lesie Kumiecie. Wzięło w nich udział 69 zawodników i zawodniczek. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi.

WYNIKI ZAWODÓW

dziewczęta, SP, rocz. 2000 i mł., dystans 1km, F

M-ce Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas pkt
1 Chmielewska Katarzyna ULKS ?Lider” Grabowo 9,17 23
2 Chalecka Karolina ULKS ?Lider” Grabowo 9,40 21
3 Szlagier Gaja Sejny 10,01 19
4 Kowalska Paulina ULKS ?Lider” Grabowo 10,04 17
5 Piela Dominika ULKS ?Lider” Grabowo 10,12 16
6 Wasilewska Katarzyna ULKS ?Lider” Grabowo 11,08 15
7 Brodowska Izabela ULKS ?Lider” Grabowo 12,56 14

chłopcy, SP, rocz. 2000 i mł., dystans 1km, F

M-ce Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas pkt
1 Wałejko Wojciech SP-Boćwinka 9,06 23
2 Skuza Szymon ULKS ?Lider” Grabowo 9,10 21
3 Szczodroński Karol UKS Żytkiejmy 9,53 19
4 Trzasko Filip ULKS ?Lider” Grabowo 10,52 17
5 Taudul Kacper SP-2 Gołdap 11,09 16
6 Sitko Kuba ULKS ?Lider” Grabowo 11,54 15
7 Itan Ciborowski Seba-Sport Pisz 14,34 14
8 Juszkiewicz Kuba ULKS ?Lider” Grabowo 17,54 13

dziewczęta, SP, rocz. 1999-98, dystans 1,5km, F

M-ce Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas pkt
1 Twarowska Karolina SP-2 Gołdap 9,07 23
2 Olecha Joanna UKS Żytkiejmy 9,11 21
3 Pałys Wioletta ULKS ?Lider” Grabowo 9,57 19
4 Osiecka Zuzanna SP-3 Gołdap 11,36 17
5 Galińska Martyna SP-Boćwinka 12,14 16
6 Rozmysłowska Magda SP-Boćwinka 13,07 15
7 Zubowicz Michalina SP-Boćwinka 13,14 14
8 Chmielewska Paulina ULKS ?Lider” Grabowo 14,12 13
9 Olaszkiewicz Agata SP-Boćwinka 14,47 12
10 Skrzydel Ewelina SP-Boćwinka 15,41 11

chłopcy, SP, rocz. 1999-98, dystans 1,5km, F

M-ce Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas pkt
1 Ciborowski Natan Seba-Sport Pisz 5,49 23
2 Suchy Jacek ULKS ?Lider” Grabowo 7,27 21
3 Pastuszyński Piotr ULKS ?Lider” Grabowo 7,40 19
4 Lanczewski Grzegorz ULKS ?Lider” Grabowo 7,41 17
5 Meler Piotr ULKS ?Lider” Grabowo 8,32 16
6 Chołdyński Marcin UKS Żytkiejmy 9,11 15
7 Kozic Patryk UKS Żytkiejmy 9,23 14
8 Czereszewski Mateusz ULKS ?Lider” Grabowo 9,44 13
9 Wałejko Łukasz SP-Boćwinka 10,01 12
10 Karbowski Piotr SP-3 Gołdap 11,37 11
11 Olszewski Krzysztof ULKS ?Lider” Grabowo 14,03 10
12 Bednarz Szymon ULKS ?Lider” Grabowo 15,18 9

dziewczęta, SG, rocz. 1997-95, dystans 1,5km, F

M-ce Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas pkt
1 Wilczewska Iga UKS ?Łoś” Gim. Gołdap 6,34 23
2 Smokowska Agnieszka UKS ?Łoś” Gim. Gołdap 7,21 21
3 Różycka Monika UKS ?Cresovia” Gim. Gołdap 10,09 19
4 Żukowska Mariola UKS ?Cresovia” Gim. Gołdap 12,21 17
5 Jurgielewicz Jolanta UKS Cresovia Gim. Gołdap 13,00 16

chłopcy, SG, rocz. 1997-95, dystans 1,5km, F

M-ce Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas pkt
1 Ciborowski Bastian Seba-Sport Pisz 5,00 23
2 Pokutko Paweł Sejny 5,25 21
3 Burba Krzysztof ULKS ?Lider” Grabowo Gim Dubeninki 5,30 19
4 Bućkun Mateusz ULKS ?Lider” Grabowo 8,33 17
5 Suchr Radosław ULKS ?Lider” Grabowo 9,11 16

dziewczęta, SPG, rocz. 1994-92, dystans 1,5km, F

M-ce Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas pkt
1 Klimko Patrycja LO Gołdap 7,47 23

chłopcy, SPG, rocz. 1994-92, dystans 5km, F

M-ce Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas pkt
1 Sakowicz Radosław ?Jantar” LO Gołdap 16,15 23
2 Jurkojć Mariusz UKS Żytkiejmy 19,43 21
3 Twarowski Tomasz ?Jantar” LO Gołdap 22,22 19

seniorki, rocz. 1992 i st., dystans 5km, F

M-ce
Nazwisko i imię
Szkoła-Klub
Czas
pkt
1
Ciborowska Aneta
Seba-Sport Pisz
19,10
23

seniorzy, rocz. 1992 i st., dystans 5km, F

M-ce Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas pkt
1 Szlagier Marcin Sejny 14,28 23
2 Żamojtuk Daniel Straż Pożarna Gołdap 14,55 21
3 Paszkowski Hubert ?Renifer” Gołdap 15,09 19
4 Ciborowski Sebastian Seba-Sport Pisz 15,51 17
5 Krygier Mariusz Straż Graniczna Dubeninki 16,20 16
6 Kaniuk Sebastian ?Iryd” Gołdap 16,29 15
7 Mor Piotr Gołdap 18,57 14
8 Pruszyński Krzysztof JW. 4808 Gołdap 19,03 13
9 Karniłowcz Dawid Gołdap 19,31 12
10 Falkowski Marek Łumbie/Sejny 20,04 11
11 Kaniuk Sławomir Gołdap 21,39 10
12 Twarowski Tadeusz Gołdap 25,40 9
13 Skrzypkowski Jacek JW. 4808 Gołdap 30,14 8

Niżej wymienione zawodniczki startujące w kat. dziewcząt SP rocz. 1999-98 nie zostały odnotowane na 2 punkcie kontrolnym trasy 1,5km

Nr. start.
Nazwisko i imię
Szkoła – Klub
Czas biegu
23
Tuchowska Martyna
ULKS ?Lider” Grabowo
7,35
22
Banach Sandra
ULKS ?Lider” Grabowo
9,37
20
Kowalska Karolina
ULKS ?Lider” Grabowo
10,23
21
Jankowska Sandra
SP-Boćwinka
18,35

Sporządził L. Kowalczyk

II rzut Ligi Narciarskiej odbędzie się 15 stycznia 2011r. w Lesie Kumiecie:

  • zapisy w dniu zawodów od godz. 9.00 do 10.00
  • losowanie o godz. 10.05
  • pierwsze biegi o godz. 10.30

 


fot. Anna Hiszpańska, GOLDAP.INFO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz