Zapraszamy na ostatnie spotkania X edycji Gołdapskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej RBB JAJA Z MAZUR.

ZAPOWIEDZI:

10:00 ŻELAZKI – NORD-OST GOŁDAP – Nord-Ost Gołdap może już dziś może dopisać kolejne trzy punkty za spotkanie z Kowalakiem, a mecz z Żelazkami to walka o jak najlepsze miejsce w lidze…niestety nie podium.

10:25 JW4808 GOŁDAP – BORKOWINA – Podobnie jak w spotkaniu powyżej walka toczy się o lepsze miejsce, bez szans na podium.

10:50 A.KAMA GOŁDAP – IRYD – Pierwsze ze spotkań, które zapowiada się niezwykle ekscytująco, mecz o dużym znaczeniu, mecz o miejsce na podium! Kto Waszym zdaniem wygra?

11:15 KS TĘCZA GOŁDAP – EKIPA ZDZIŚKA KOWALE OLECKIE – Kolejne ze spotkań w którym udział biorą drużyny nadal liczące się w grze o pudło. Czy ekipy zbiorą najsilniejsze składy? Jeśli tak to będzie to bardzo dobry mecz.

11:40 ŻELAZKI – BORKOWINA – Liczymy na zacięty pojedynek z dużą ilością bramek.

12:05 SEBEX BUS GOŁDAP – IRYD GOŁDAP – Sebex zagwarantował sobie pierwsze miejsce już w przedostatniej kolejce pomimo to ligę będzie chciał zakończyć wygraną.

12:30 JW4808 GOŁDAP – EKIPA ZDZIŚKA KOWALE OLECKIE – Ekipie z Kowla Oleckich liczy się w tym spotkaniu tylko zwycięstwo, żaden inny wynik nie wchodzi w grę.

12:55 KS TĘCZA GOŁDAP – A.KAMA GOŁDAP – Na zakończenie, na deser, „truskawka na torcie” 🙂 Być może będzie to mecz o wszystko.