X edycja Gołdapskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej dobiega końca. Już jutro w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrane zostaną emocjonujące spotkania, które niekoniecznie wyłonią mistrza.

10:00 KS TĘCZA – SEBEX BUS GOŁDAP – Drużyna Tęczy w tegorocznej edycji już kilka razy pokazała, że potrafi zebrać pełną pulę grają z drużynami z górnej części tabeli, ale dzieje się tak tylko wtedy, kiedy skład jest w komplecie. Sebex chcąc obronić tytuł nie może tego meczu przegrać.

10:25 ŻELAZKI – JW 4808 GOŁDAP – Żelazki to drużyna młoda, waleczna w której najwięcej znaczą bracia Tylenda. W ligę nie weszli najlepiej ale końcówkę mają bardzo dobą, „Wojkowi” muszą podejść do tego spotkania bardzo poważnie myśląc o wygranej.

10:50 NORD-OST GOŁDAP – A.KAMA GOŁDAP – Dwie drużyny z podobnym poziomem. Ekipa Nord-Ost Gołdap jest w tym sezonie poważnie osłabiona i praktycznie całą ligę rozgrywa 7 zawodnikami ale nie oznacza to, że nie potrafią wyjść zwycięsko z takiego pojedynku. Atutem drużyny Dariusza Siemieniuka zawsze była szeroka, wyrównana kadra. Z pewnością brakuje takich zawodników jak Karol Durtan czy Adam Angielczyk (wyjazd za granicę), więc ciężar gry spoczywa na Łukaszu Dajewskim i Pawle Fajkowskim i to na ich skuteczność Kama będzie liczyła w tym spotkaniu. Obie drużyny również walczą o najwyższy stopień podium.

11:15 BORKOWINA – IRYD – Drużyna Borkowiny po raz pierwszy bierze udział w rozgrywkach i kilkukrotnie pokazała, że w przyszłorocznej edycji będzie od pierwszej kolejki walczyła o górną część tabeli. Z pewnością nie można tej ekipy lekceważyć, jednak każdy inny wynik jak zwycięstwo Irydu będzie niespodzianką.

11:40 KS TĘCZA GOŁDAP – JW 4808 GOŁDAP – Faworytem tego spotkania jest drużyna Tęczy i przemawia za tym wiele aspektów. W tegorocznej edycji piłkarze reprezentujący Jednostkę Wojskową walczą już tylko o lepsze miejsce zaś zawodnicy Klubu Sportowego Tęcza o podium…

12:05 SEBEX BUS GOŁDAP – A.KAMA GOŁDAP – Na ten mecz zapraszać nie trzeba. Możemy być pewni ciekawego spotkania dwóch bardzo doświadczonych ekip. Kto wygra ? Zdania są z pewnością podzielone 😉

12:30 ŻELAZKI – EKIPA ZDZIŚKA KOWALE OLECKIE – Ekipa Zdziśka ma dużą chrapkę na „pudło”. Nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów w tym spotkaniu i tylko zwycięstwo przybliży ich do założonego celu.

12:55 NORD-OST GOŁDAP – IRYD GOŁDAP – Czy wystarczy sił ekipie Nord-Ostu na walkę o zwycięstwo po spotkaniu z Kamą ? Jednego możemy być pewni, wali w tym meczu będzie bardzo dużo i łatwo wygrana drużynie z Irydu nie przyjdzie.

Zapraszamy do kibicowania.