WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH.
Zawodnicy grup młodzieżowych OSiR MKS Rominta Gołdap rozegrali kolejną serię spotkań. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz do kibicowania naszym drużynom przybywając na stadion oraz śledząc wyniki na naszych stronach.
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
OSiR MKS Rominta Gołdap – UKS Salos Ełk (6:1)
I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 1
OSiR MKS Rominta Gołdap – PAUZA
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
LUKS Mazur Wydminy – OSiR MKS Rominta Gołdap (0-3)
🟩Orlicy
Dwa zespoły Orlików zanotowały dwa zwycięstwa w spotkaniach wyjazdowych w ramach rozgrywek prowadzonych przez Warmińsko Mazurski Związek Piłki Nożnej z Czarnymi Olecko. Pierwszy zespół wygrał swój mecz 7:2 drugi natomiast pokonał swoich rywali 2:0. Nasi zawodnicy pokazali w tych spotkaniach ogromną ambicję, wolę walki oraz niemałe już umiejętności piłkarskie. Z niecierpliwością czekamy na następne mecze i kolejne zwycięstwa.
W drużynie ORLIK zagrali następujący zawodnicy:
Jakub Skołysz, Iwo Różański, Antoni Perko, Ksawery Ostrowski, Krzysztof Osiński, Łukasz Małyszko, Juliusz Mackiewicz, Juliusz Buraczewski, Igor Ostrowski, Antoni Gryniewicz, Wojciech Frydecki, Maciej Ziembal, Julek Walkiewicz, Alan i Nataniel Zając, Adam Wojciechowski, Wojtek Wojciechowski.👏⚽👍💪
W związku z tym, iż w kategorii orlik, żak oraz skrzat odeszliśmy od wyników i tabel – nie będziemy umieszczać wyników z turniejów WMPZN na stronach internetowych. Decyzje taką podjęli trenerzy wraz z Warmińsko-Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej.