Z przykrością informujemy, że ze względu na niedostateczne warunki w Lesie Kumiecie oraz nieprzychylne prognozy pogody (opady deszczu oraz dodatnie temperatury), Bieg Jaćwingów w terminie 7-9 lutego nie odbędzie się. Nowy termin zostanie podany wkrótce.

Rozumiemy, że wiele osób spoza regionu zarezerwowało już noclegi i planują wyjazd do Uzdrowiska Gołdap w ten weekend. Wszystkim przygotowaliśmy rekompensatę w postaci weekendowej rozrywki na śniegu. W sobotę spotkamy się na Stadionie Miejskim OSiR, gdzie odbędą się zawody narciarskie w sprintach (komunikat jeszcze dzisiaj!). W niedziele o godzinie 10:00 rozpocznie się Akademia Narciarstwa Biegowego.

Obecnie stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji jest jedynym miejscem, gdzie można biegać na nartach w przyzwoitych warunkach. Trasy w Lesie Kumiecie są przejezdne, jednak nie ma na nich wystarczającej warstwy śniegu. Jak tylko warunki na to pozwolą, poinformujemy Państwa o nowym terminie Biegu Jaćwingów.

Ponadto warto wspomnieć, że nieopodal Gołdapi można pozjeżdżać na nartach na stokach Pięknej Góry. Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie www.zajazd-rudziewicz.pl.

Państwa wpłaty zostaną zwrócone lub przejdą na następny termin

Ważna informacja dla wszystkich, którzy dokonali zgłoszenia i wpłacili opłatę startową. Państwa  wpisowe może zostać zwrócone na numer konta, z jakiego wpłynęła opłata startowa. Wystarczy wysłać maila na osir@osirgoldap.pl z informacją o zwrocie wpisowego. Ponadto zainteresowanych nowym terminem Biegu informujemy, że Państwa wpisowe automatycznie przejdzie na nowy termin.