15 sierpnia na boiskach przy plaży miejskiej rozegrany został II Puchar Zdrojowy w Siatkówce Plażowej. Wzięło w nim udział 14 par. Turniej rozegrano systemem brazylijskim. Do półfinałów grano mecze do dwóch wygranych setów do 15 punktów, od półfinałów do 21 punktów.

W turnieju zwyciężyła para Andrzej Paszkowski / Tomasz Poskier, która w finale pokonała parę Bartosz Mariański / Maciej Budziński. Trzecie miejsce zajęli Mateusz Kownacki i Patryk Gruźliński, a czwarte Szymon Wrzyszcz i Błażej Masłowski.

Zwycięzcy otrzymali nagrodę wysokości 600zł, zdobywcy drugiego miejsca 400zł, trzeciego 300zł, a czwartego 200zł. Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji, zaś sponsorami Ewa i Mariusz Szczepańscy oraz Małgorzata i Sławomir Trampowie.