W dniu dzisiejszym w Hali OSiR odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej im.Mirka Orłowskiego o Puchar Prezesa Rominty Gołdap. W czysto przyjaznej atmosferze drużyny rywalizowały od godz. 10:00 o puchary i statuetki. W finale zagrały drużyny Rominty Gołdap 1 z Sebex Bus Gołdap, natomiast mały finał to spotkanie pomiędzy Romintą Gołdap 2 a drużyną Iryd Gołdap. Celem jednak dzisiejszego spotkania było wspomnienie ŚP.MIRKA ORŁOWSKIEGO oraz zbiórka funduszy na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Eryka Boguszewskiego. Nie zawiedli zawodnicy i kibice, którzy licznie przybyli dziś na halę.
Pierwsze miejsce w turnieju zdobyła drużyna SEBEX BUS GOŁDAP, najlepszym zawodnikiem został Maciej Kisiel z drużyny Rominty 2, a najlepszym bramkarzem został wybrany Krystian Szyksznian ze zwycięskiej drużyny.

I miejsce – Sebex Bus
II miejsce – Rominta Gołdap I
III miejsce – Rominta Gołdap II
IV miejsce – Iryd Gołdap
V miejsce – Alkohole KAMA
VI miejsce – Przyjaciele Mirka Orłowskiego
VII miejsce – Nord-Ost Gołdap

W imieniu organizatorów turnieju chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy w zbiórce funduszy na leczenie i rehabilitację Eryka Boguszewskiego. Harcerkom, Zawodnikom, Kibicom, Spikerowi, Andrzejowi Sokołowskiemu, Marcie Adamczewskiej z Suwalskich Wigier, Państwu Galińskim – Leśny Zakątek, Michałowi Piszczkowi z Pelo Sinal Da Santa Cruz, Grupie Tanecznej Dance Life Style, Studiu reklamy GRAFIX z Gołapi oraz wszystkim ludziom dobrego serca za fundusze bardzo duże i szczere DZIĘKUJĘ – Zbyszek Konobrocki.