Wszystkich chętnych do wynajęcia hali sportowej OSiR na zajęcia sportowe tj.tenisa ziemnego, stołowego, koszykówki, siatkówki, piłki nożnej halowej, szczypiornistów babingtona, zajęć LA itd.  zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w dniu 4 września 2020 r. o godzinie 16:00 na trybunach w hali OSiR ul.Partyzantów 31A.

Podstawowe informacje
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny w Gołdapi jest jednostką organizacyjną OSiR. Powstał on na obszarze powojskowym. Budowa Kompleksu – Pływalni i Hali Sportowo-Widowiskowej realizowana była w latach 2004-2006 i współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Działalność swą rozpoczął 21 października 2006.

Obiekt jest monitorowany oraz w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Niepełnosprawni mają możliwość korzystania z oddzielnych szatni i sanitariatów. Wyposażony jest w parking mieszczący 100 samochodów osobowych oraz cztery miejsca autokarowe.

Baza sportowa
Dysponujemy następującą bazą sportową: kryta pływalnia, hala sportowo-widowiskowa, siłownia, odnowa biologiczna, o powierzchni użytkowej 3038,99m2 i kubaturze całkowitej 24067,12m3, korty tenisowe i stadion wielofunkcyjny. Świadczymy usługi w zakresie sportu i rekreacji. Do podstawowych zadań należą w szczególności: utrzymanie i udostępnienie bazy sportowo-rekreacyjnej, rozwijanie usług w zakresie sportu i rekreacji, współpraca ze szkołami i klubami sportowymi.