FB_IMG_1468790662496
Tegoroczne Amatorskie Zawody STRONGMAN 2016 otworzył Wiceburmistrz Gołdapi Pan Jacek Morzy. Tak jak rok temu przed zawodami uczczono chwilą ciszy zmarłego tragicznie zawodnika z Grabowa – Marcina Kubrynia, zwycięzcę zawodów STRONGMAN w Gołdapi w latach 2012 i 2013.

Dziewięciu zawodników wystartowało w zawodach STRONGMAN 2016, a najlepszym okazał się Dariusz Wejer z miejscowości Borzytychum. Bardzo dobrze zaprezentował się Gołdapianin Piotr Kowalewski, który zajął wysokie drugie miejsce. Trzecie miejsce przypadło Markowi Czajkowskiemu z Białegostoku.

WYNIKI:

I MIEJSCE – Dariusz Wejer (Borzytychum)
II MIEJSCE – Piotr Kowalewski (Gołdap)
III MIEJSCE – Marek Czajkowski (Białystok)
IV MIEJSCE – Arek Kurasz (Giżycko)
V MIEJSCE – Arek Kankowski (Gdańsk)
VI MIEJSCE – Marcin Kacnerski (Gdańsk)
VII MIEJSCE – Mariusz Dąbrowski (Bydgoszcz)
VII MIEJSCE – Andrzej Hebel (Wejherowo)
IX MIEJSCE – Artur Masiak (Giżycko)

received_1295067743856358

Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne (pula 2000zł) ufundowane przez głównego sponsorów zawodów tj. Bernarda Roberta Buczyńskiego – BRB JAJA Z MAZUR, Marek i Sławomir Słowikowscy – Firma Ogólbobudowlana, Zdzisław Galiński – PGK Gołdap, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi.

Fundatorem nagród w konkurencjach dla publiczności Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gołdapi

Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Współorganizatorami oraz sponsorami zawodów byli Zdzisław Galiński PGK GOŁDAP, Artur Masiak – Giżycko, Marek i Sławomir Słowikowscy, Bernard Robert Buczyński BRB Jaja z Mazur, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gołdapi

Zawody poprowadził Pan Marian Mioduszewski.
FB_IMG_1468790624798