17 sierpnia w sobotę od godziny 9:00 na Plaży Miejskiej w Gołdapi rozgrywany był turniej siatkówki plażowej mężczyzn o Puchar Zdrojowy Gołdap Cup 2013. Udział w nim wzięło dziewięć par siatkarzy z Węgorzewa, Olsztyna, Giżycka, Augustowa i oczywiście Gołdapi. Rozgrywki prowadzone były systemem brazylijskim, do dwóch przegranych. Trwały one około sześciu godzin, przy słonecznej pogodzie i obecności wielu kibiców. Pula nagród wynosiła 3000zł: I miejsce – 2x700zł, II miejsce – 2x400zł, III miejsce – 2x200zł, IV miejsce – 2x100zł oraz nagroda MVP dla najlepszego zawodnika turnieju – 200zł

Zwycięzcą turnieju została para: Piotr Loba – Giżycko i Adam Winckiewicz – Olsztyn. Najlepszym zawodnikiem wybrany został Adrian Białecki – Gołdap. Drugie miejsce zajęła para: Kamil Radzikowski – Olsztyn i Karol Mariański – Olsztyn. Miejsce trzecie przypadło parze: Tomasz Poskier – Olsztyn i Mateusz Kownacki – Olsztyn. Czwarte miejsce wywalczyli siatkarze: Adrian Białecki – Gołdap i Błażej Masłowski – Giżycko.

wyniki:Puchar Zdrojowy w Siatkówce Plażowej