W najbliższą niedzielę w hali OSiR rozegrana zostanie II kolejka Gołdapskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej „IRYD CUP”. Liderem tabeli po pierwszej kolejce jest drużyna Alkoholi KAMA Gołdap.

11:00 JUNIOR GOŁDAP – IRYD GOŁDAP

Drużynę JUNIOR GOŁDAP czeka ciężkie zadanie ponieważ ekipa IRYD GOŁDAP to jeden z pretendentów do zwycięstwa w lidze. Jednak liczymy na to, że „młodzież” wyciągnęła wnioski po pierwszej kolejce i kolejne swoje spotkania zagra już przemyślaną piłkę…

11:35 NORD-OST GOŁDAP – KLUB SPORTOWY TĘCZA GOŁDAP

W tym spotkaniu ciężko wyłonić zdecydowanego faworyta. Drużyny o podobnym potencjale, zarówno jedni jak i drudzy w swoich szeregach posiadają wartościowych zawodników, którzy w pojedynkę potrafią ustalić wynik spotkania.

12:10 COCO JUMBO GOŁDAP – ALKOHOLE KAMA GOŁDAP

COCO JUMBO GOŁDAP to kolejny nowicjusz w rozgrywkach Gołdapskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej i nie tyle brakuje chłopakom umiejętności co ogrania w rozgrywkach halowych. Drużyna Alkoholi Kama Gołdap to zdecydowany faworyt nie tylko do zwycięstwa w tym spotkaniu ale i całej ligi w tym sezonie.

12:45 JUNIOR GOŁDAP – KLUB SPORTOWY TĘCZA GOŁDAP

Czy to będzie spotkanie, w którym drużyna Juniorów zdobędzie pierwsze punkty w lidze ? Jedno jest pewne – drużyna KS TĘCZA nie może pod żadnym pozorem lekceważyć swoich przeciwników…

13:20 IRYD GOŁDAP – ALKOHOLE KAMA GOŁDAP

Na takie spotkania zawsze czekają kibice zebrani w hali OSiR. Dwie doświadczone drużyny, które w swoich szeregach posiadają doświadczonych zawodników. Zarówno drużyna ALKOHOLI i IRYDU są faworytami do zwycięstwa w lidze jednak kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji przekonamy się w niedzielę.

13:55 NORD-OST GOŁDAP – COCO JUMBO GOŁDAP

Faworytem tego spotkania jest drużyna NORD-OSTU jednak liczymy na to, że drużyna COCO JUMBO powalczy do końca o pierwsze punkty.