… Za Nami pracowite ostatnie cztery miesiące. Warsztaty instrumentalne i wokalne dobiegają końca. Bardzo dziękujemy wszystkim partnerom i sponsorom, a przede wszystkim uczestnikom i rodzicom za wytrwałość i zaangażowanie w czasie naszych muzycznych spotkań. Jesteśmy pozytywnie zbudowani umiejętnościami i pracowitością uczestników.
Po miesiącach wspólnej pracy i zabawy muzyką w różnych miejscowościach naszego województwa nasz chór liczy 200 osób. W orkiestrze zagrają instruktorzy, nauczyciele, uczniowie i absolwenci PSM I stopnia w Gołdapi oraz olsztyński zespół BLUESIDE.
Ogromne podziękowania należą się także naszym instruktorom: Emilowi Kulbackiemu, Remigiuszowi Chmiel, Michałowi Kuczkowskiemu Magdalenie Maczan i Jakubowi Kokocha.
Serdecznie zapraszamy na IV Świąteczny Koncert Finałowy – warsztaty muzyczne, który odbędzie się w Hali OSiR w Gołdapi 15 grudnia o godzinie 17.00. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Fundacja Uskrzydleni-Wspieramy Kreatywnie. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, a także z programu Fundacji Tesco „Decydujesz, pomagamy”, Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny i Gminy Gołdap realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny. oraz ze środków Gminy Gołdap i Fundacji Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi