gole Wojciech Rynkiewicz 1:1 Tomasz Makowski 0:1
żółte kartki Mateusz Wojda
Rafał Wójtowicz
Mateusz Saładonis
czerwone kartki Piotr Oleszczuk

Mecz był bardzo zacięty, dużo fauli, agresji i niesportowych zachowań to cechy charakterystyczne pierwszego meczu w Halowej Lidze BGŻ w sezonie 2011/2012. Kapitan Irydu Piotr Oleszczuk po brzydkim faulu został ukarany czerwoną kartką i musi pauzować w kolejnym meczu.

Gusiew – Leśny Zakątek 0:0

Gusiew Leśny Zakątek
gole
żółte kartki
czerwone kartki

Drużyna z Gusiewa była wielką niewiadomą ligi. Po pierwszym meczu widać, że będzie liczyć się w walce o zwycięstwo w lidze. Mecz Gusiewa z Leśnym Zakątkiem to dużo niewykorzystanych sytuacji zarówno przez zawodników jednej, jak i drugiej drużyny. Sytuacji do zdobycia goli nie brakowało, ale żadnej z drużyn nie udało się umieścić piłki w siatce rywali.

ZSZ Gołdap – KS Tęcza 4:0

ZSZ Gołdap KS Tęcza
gole Łukasz Romanowski 1:0
Łukasz Romanowski 2:0
Krystian Ciszewski 3:0
Krystian Ciszewski 4:0

W swoim pierwszym występie w Halowej Lidze BGŻ drużyna KS Tęcza nie sprostała zawodnikom z ZSZ Gołdap. Po pierwszej połowie było 1:0, a bramkę otwierającą spotkanie strzelił Łukasz Romanowski. W drugiej połowie zawodnicy Tęczy chcąc doprowadzić do wyrównania zostawili za dużo wolnego miejsca, co bardzo umiejętnie wykorzystali zawodnicy prowadzeni przez opiekuna ZSZ Roberta Sadowskiego strzelając jeszcze trzy bramki.

żółte kartki Adrian Paszkiewicz

Ostatni mecz I kolejki Halowej Ligi BGŻ to spotkanie pomiędzy drużynami Bostrak i Nord Ost. Po pierwszej połowie wynik był bezbramkowy, drużyny grały wyrównane spotkanie. Od początku drugiej połowy zawodnicy Nor Ost przyśpieszyli grę i po strzeleniu czterech goli odnieśli wysokie zwycięstwo.