Ruszyły zapisy na „RunaWay Race Gołdap 2017” Ekstrymalnego Biegu z Przeszkodami, rzeka, rowy, tunele, ściany, liny, glina, łańcuchy, zasieki, transzeje, podbiegi błotne, opony, runda z kłodą, druty, wozy wojskowe, woda, błoto, błotne ściany, ślizgawka, wąwozy strome, bagna, ogień, strzelanie, zadania mentalne i wiele innych ekstrymalnych niespodzianek. Zajawka tego co czeka uczestników zawodów znajduje się filmie poniżej. Zapraszamy do zapisów 🙂 Do zobaczenia w Gołdapi!

Regulamin Runaway Race Gołdap 2017

Link do zapisów:http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/390/runaway-race-goldap-2017.html

Miejsce: Okolice Gołdapi – 4 km od granicy z Federacja Rosyjską
Czas: 2 WRZESIEŃ godzina 11:00
Jesteś żołnierzem pododdziału rozpoznawczego, który w trakcie wykonywania operacji w pobliżu granicy nieprzyjaciela wpadł w zasadzkę i został pojmany przez ugrupowanie zbrojnego podziemia przeciwnika.
Zostałeś osadzony w obozie jenieckim…. Wykorzystując nieuwagę strażników udało się Tobie uciec. W obozie ogłoszono alarm … Zawyły syreny…. Ruszył pościg….
Twoimi sprzymierzeńcami są las, bagna i trudno dostępny teren. Aby zmylić psy początkowo przemieszczasz się w pobliżu rzeki…. Zdobyłeś mapę co ułatwia Ci nawigowanie do celu………..

https://www.youtube.com/watch?v=uDc4lRC1mHI