Zapraszamy Państwa do skorzystania z nowej usługi oferowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi, którą są lekcje pływania prowadzone przez doświadczonego instruktora😁🏊‍♀️🏊‍♂️ Zapisy prowadzone są w dwóch grupach wiekowych tj. 7 – 9 lat (wtorki-czwartki godz. 15:00) oraz 10 – 12 lat (wtorki-czwartki godz. 19:00), a dokonać ich można wysyłając wiadomość e-mail na adres zawody@osirgoldap.pl z danymi uczestniczki/uczestnika zawierającymi imię, nazwisko oraz wiek.Koszt zajęć to 120zł miesięcznie.

Prosimy również o zamieszczenie w przesyłanej wiadomości klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o poniższej treści:
„Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych mojego dziecka na potrzeby rekrutacji na lekcje pływania.”

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 7 września, a ilość miejsc jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń. Szczegółowych informacji uzyskać można pod numerem telefonu 730-029-909.

Zapraszamy.

lekcje pływania 2022 – klauzula informacyjna