Ponad 60 zawodniczek i zawodników stanęło na starcie II Gołdapskiej Nocnej Dychy – Biegu Po Zdrowie z Biegiem Towarzyszącym na 5km. Trasa biegu prowadziła ulicami Promenada Zdrojowa (korso), Jeziorowa, Ustronie, Suwalska, Stadionowa. Uczestników na starcie powitali Paweł Papke, sportowiec, Poseł na Sejm, oraz dyrektor OSiR Zbyszek Konobrocki. Było troszkę chłodno ale przyjemnie. Było dużo uśmiechu, radości, był głośny doping, było wszystko. Najszybszym wśród zawodników na dyst. 5km był Bartłomiej Osior z Wydmin, który trasę pokonał w czasie 00:15:52, najszybsza wśród Pań na tym dyst. była Beata Bielenica również z Wydmin, która trasę 5km pokonała w czasie 00:19:59. Na dystansie 10km najszybszym wśród zawodników był Jakub Ołowski z Biskupca, który trasę pokonał w czasie 00:34:38, a wśród zawodniczek najszybszą była Beata Osior, która trasę pokonała w czasie 00:41:02. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom. Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy, a start w Gołdapi i panujący tu klimat sprawił, że wrócicie do nas przy okazji kolejnych wydarzeń. Niech moc będzie z Wami!

Za pomoc w organizacji zawodów dziękujemy Prezesowi PEWiK Jarosławowi Dzienisowi oraz Pani Kierownik Annie Falińskiej i pracownikom Pijalni Wód, niezastąpionym wolontariuszom z Gołdapskiego Centrum Wolontariatu,Dom Kultury w Gołdapi, Policji z Gołdapi oraz Straży Miejskiej.

Spikerem zawodów był niezastąpiony Stanisław Luty!

Zawody zorganizowali dla Państwa pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi.

Przedstawiamy wyniki z zawodów oraz fotorelację.

Wyniki: II Nocna Dycha – 5 km

Wyniki: II Nocna Dycha – 10km