10464053_660349224035166_5136298345174134941_n

W niedzielę o godzinie 11:00 kolejny mecz na wyjeździe rozegrali Juniorzy Młodsi MKS „Rominta” Gołdap. Tym razem przeciwnikiem zawodników z Gołdapi była drużyna z Orzysza. Po pierwszej połowie w lepszych humorach do szatni schodzili zawodnicy z Gołdapi, którzy po bramce Mateusza Kułaka prowadzili 0 – 1. W drugiej połowie drużyna z Orzysza zdołała wyrównać i przez dłuży czas utrzymywał się wynik 1 – 1. Pod koniec regulaminowego czasu gry popisową akcję przeprowadził strzelec pierwszej bramki Mateusz Kułak, który po samodzielnym rajdzie od połowy boiska i przedryblowaniu kilku zawodników drużyny przeciwnej, strzałem w długi róg umieścił piłkę w siatce i dał wygraną drużynie z Gołdapi. Za grę do końca i kolejną wygraną na pochwałę zasługuje jednak cały zespół.

Skład drużyny z meczu z dnia 15.06.2014 r.