OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ruszyły zapisy na XXVII Narciarski Bieg Jaćwingów w Gołdapi. W piątek 23 stycznia o godzinie 16:00 narciarze spotkają się przy Promenadzie Zdrojowej gdzie odbędą się Biegi Indywidualne OPEN K i M (co 30 sek.) W sobotę nastąpi otwarcie XXVII Narciarskiego Biegu Jaćwingów i w tym dniu narciarze wystartują na 4 dystansach stylem klasycznym na 22 km z podziałem na kategorie wiekowe, 11 km oraz 5,5 i 5 km . W ostatnim dniu tego pięknego sportowego święta narciarze wystartują w Biegu Głównym na 20 km stylem dowolnym z podziałem na kategorie wiekowe i na 10 km również stylem dowolnym. Na zakończenie zawodów odbędzie się Bieg im. Dariusza Mentla na 3 km stylem dowolnym rocz.2002 i mł.

Regulamin XXVII Biegu Jaćwingów 2015

Biegi narciarskie 2015 – kalendarz zawodów powszechnych

Regulamin Pucharu Polski PZN

Warto odwiedzić Gołdap i wystartować w tym wyjątkowym wydarzeniu sportowym i rekreacyjnym, poznać miejsce bardzo urokliwe i przyjazne. Warto wziąć udział w biegu narciarskim w jedynym uzdrowisku na Warmii i Mazurach.

UWAGA!
Osobom, które dokonały opłaty startowej w XXVI edycji Biegu w 2013 roku i nie odebrały w/w wpłaty z racji odwołania Biegu, przypominamy, iż opłata ta przechodzi na bieżącą edycję.