To był udany weekend zawodników reprezentujących OSiR MKS Romintę Gołdap w zmaganiach piłkarskich w naszym województwie. Wszystkie drużyny wygrały swoje mecze strzelając aż 27 bramek !!!
Kolejny raz zapraszamy do zapoznania się z wynikami spotkań zachęcając jednocześnie do przybycia na stadion i kibicowania naszym drużynom oraz do śledzenia wyników na naszych stronach.
📍 II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
AP Huragan Pisz – OSiR MKS Rominta Gołdap (5:6)
Kolejne dobre spotkanie rozegrane przez podopiecznych Trenera Dębskiego. Zawodnicy grypy młodzik pokazali, że potrafią grać do końca i wygrywać kolejne mecze. Tym razem w wyjazdowym spotkaniu pokonali zawodników z Akademii Piłkarskiej Huragan Pisz.
📍 I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 1
OSiR MKS Rominta Gołdap – MLKS Znicz Biała Piska
Póki co zawodnicy prowadzeni przez Trenera Wojtynę nie dają najmniejszych szans swoim rywalom. Tym razem w spotkaniu rozegranym w Gołdapi przy ul.Stadionowej 5A pokonali swoich przeciwników aż 17 – 0 !!!! Gratulujemy i oby tak dalej 🙂
Relacja z meczu oraz strzelcy bramek : https://www2.laczynaspilka.pl/…/mks-rominta-goldap-rw…
📍 II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
MLKS Czarni Olecko – OSiR MKS Rominta Gołdap (1-4)
Dobre spotkanie rozegrali również zawodnicy prowadzeni przez Trenera Konobrockiego, którzy w wyjazdowym spotkaniu pokonali dotychczasowego lidera rozgrywek, drużynę Czarnych Olecko. Było to 3 rozegrane spotkanie w walce o mistrzostwo II ligi wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Kolejne rozegrane zostanie w Gołdapi w dniu 26 maja o godz. 17:00 Serdecznie zapraszamy do przybycia i kibicowania.